У Житомирській області заявили, що фіксують "зростання динаміки зараження коронавірусом"

У Житомирській області заявили, що фіксують "зростання динаміки зараження коронавірусом"

Фото: Фотограф Максим Козменко

Загалом на Житомирщині нову коронавірусну інфекцію підхопили 564 людини.

У неділю, 17 травня, у Житомирській області зафіксували 18 нових випадків COVID-19 серед людей віком від 22 до 58 років.

Загалом лабораторний центр дослідив ще 242 проби. Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

"Ми фіксуємо зростання динаміки зараження коронавірусом. Особливо, це помітно серед жителів Любарського району - 15 нових випадків", - зазначив посадовець.

Водночас, за словами очільника ОДА, впродовж доби від COVID-19 одужали ще дев'ятеро пацієнтів.

Від початку спалаху в Житомирській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 564 людини. Найбільше заражених у Житомирі (189 хворих), Коростені (100 хворих) та Бердичеві (92 хворих). Щонайменше 140 інфікованих вже одужали та виписалися з медзакладів, тоді як 12 пацієнтів померли від ускладнень нового захворювання.

Як повідомлялося, у Житомирській області коронавірус виявили у трьох працівниць "Укрпошти", які розносили пенсії селянам. COVID-19 також підтвердили у доньки однієї з працівниць відділення. 

Раніше на Житомирщині стався скандал через тестування на COVID-19. Так, виконувача обов’язків керівника Житомирського лабораторного центру, який відмовився проводити тестування на коронавірус через перевантаження, звільнили.

✳ Наша щоденна боротьба з поширенням коронавірусу на Житомирщині триває. Але, судячи зі статистики, отриманої від...

Опубліковано Віталієм Бунечком Неділя, 17 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація