У Житомирській області зафіксували стрибок нових випадків коронавірусу

У Житомирській області зафіксували стрибок нових випадків коронавірусу

Фото: УНІАН

За добу від ускладнень COVID-19 на Житомирщині померли двоє людей.

У середу, 29 квітня, у Житомирській області, після інформації про спад, наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 17 людей. 

Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

"За результатами лабораторного дослідження 95 проб, кількість хворих на COVID-19 зросла на 17 осіб. Окрім того, 5 повторних проб у інфікованих осіб показали наявність хвороби в організмі", - розповів посадовець. 

Нагадаємо, що впродовж трьох днів на Житомирщині повідомляли про низький приріст нових випадків COVID-19. Так, щодня в області фіксували не більше трьох заражених. 

Від початку спалаху в Житомирській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 374 людини, 10 із них померли від ускладнень. Найбільше заражених у Житомирі (126 хворих), Коростені (69 хворих) та Бердичеві (73 хворі). Серед інфікованих - 74 медпрацівники. Також відомо, що 21 пацієнт вже одужав від COVID-19.  

Як повідомлялося, у середу в Житомирській області від коронавірусу померли ще двоє людей, зокрема, 18-річний хлопець. Наразі він є наймолодшою жертвою коронавірусної інфекції в Україні. 

За результатами лабораторного дослідження 95 проб кількість хворих на COVID-19 зросла на 17 осіб. Окрім того, 5...

Опубліковано Віталієм Бунечком Середа, 29 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація