У Житомирській області три дні поспіль повідомляють про низький приріст нових випадків коронавірусу

У Житомирській області три дні поспіль повідомляють про низький приріст нових випадків коронавірусу

Фото: УНІАН

Від початку спалаху на Житомирщині нову коронавірусну інфекцію підхопили 357 людей.

У вівторок, 28 квітня, у Житомирській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили лише у трьох людей. 

Такий показник нових випадків недуги спостерігають вже три дні поспіль. Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

"За результатами лабораторного дослідження 95 проб кількість хворих на COVID-19 зросла на 3 особи. Окрім того, 12 повторних проб у інфікованих осіб показали наявність хвороби в організмі", - розповів посадовець. 

Від початку спалаху в Житомирській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 357 людей. Відомо, що на стаціонарному лікуванні перебувають 85 пацієнтів із COVID-19, що складає близько 25% від загальної кількості хворих.

Найбільше заражених у Житомирі (123 хворих), Коростені (66 хворих) та Бердичеві (63 хворих). Також повідомляється, що 16 пацієнтів вже одужали від COVID-19 та виписалися з медзакладів.   

Як повідомлялося, серед інфікованих - 74 медпрацівників

Нагадаємо, що у понеділок у Житомирській області зафіксували восьму смерть від ускладнень коронавірусної хвороби. Помер 62-річний чоловік. Крім того, в області шість пацієнтів з COVID-19 перебувають у важкому стані, серед яких троє на кисневій підтримці. Також 52-річна інфікована у Новограді-Волинському перебуває на апараті штучної вентиляції легень. Жінка має супутні патології – це цукровий діабет та ожиріння четвертого ступеню.

За результатами лабораторного дослідження 95 проб кількість хворих на COVID-19 зросла на 3⃣ особи. Окрім того, 12...

Опубліковано Віталієм Бунечком Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація