У Житомирській області посилили карантин

У Житомирській області посилили карантин

Фото: Associated Press

В регіоні погіршується епідеміологічна ситуація.

У Житомирській області через зростання рівня захворюваності на коронавірус вирішили посилити протиепідемічні заходи.

Про це повідомили 6 червня Житомирська ОДА після засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19 на Житомирщині — 123 за період з 1 до 4 червня включно — на території області посилено протиепідемічні заходи, особливо під час вихідних та святкових днів, кажуть в ОДА.

"Враховуючи показники епідемічної ситуації тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території області, визначених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435", - йдеться в протоколі засідання.

Зокрема до моменту стабілізації епідемічної ситуації в області НЕ дозволяється діяльність закладів:

  • харчування — приймання відвідувачів у приміщеннях;
  • культури, зокрема з прийманням відвідувачів, у тому числі культурних заходів;
  • що надають послуги з розміщення.
  • Також не можна проводити релігійні заходи та богослужіння.
  • Особи, які досягли 60-річного віку, мають й надалі дотримуватися режиму самоізоляції.
  • В області регулярно здійснюватимуться перевірки роботи ринків та магазинів щодо дотримання карантинних заходів, а також під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом.

Нагадаємо, в Україні від 5 червня згідно з постановою Кабміну запровадили черговий етап послаблення карантинних обмежень. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація