У Житомирській області кількість інфікованих коронавірусом наближається до чотирьох сотень

У Житомирській області кількість інфікованих коронавірусом наближається до чотирьох сотень

Фото: УНІАН

23 пацієнтів на Житомирщині вже одужали від COVID-19.  

У четвер, 30 квітня, у Житомирській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 16 людей. 

Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

"За результатами лабораторного дослідження 91 проби, кількість хворих на COVID-19 зросла на 16 осіб. Окрім того, одна повторна проба у 44 річної бердичівлянки показала наявність хвороби в організмі", - розповів посадовець. 

Нагадаємо, що впродовж трьох днів на Житомирщині повідомляли про низький приріст нових випадків COVID-19. Так, щодня в області фіксували не більше трьох заражених. 

Від початку спалаху в Житомирській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 390 людей, 10 із них померли від ускладнень. Найбільше заражених у Житомирі (136 хворих), Коростені (69 хворих) та Бердичеві (77 хворих). Серед інфікованих - 74 медпрацівники. Також відомо, що 23 пацієнтів вже одужали від COVID-19.  

Як повідомлялося, у середу в Житомирській області від коронавірусу померли ще двоє людей, зокрема, 18-річний хлопець. Наразі він є наймолодшою жертвою коронавірусної інфекції в Україні. 

ℹ Станом на 21:30, за результатами лабораторного дослідження 91 проби, кількість хворих на COVID-19 зросла на 16 осіб....

Опубліковано Віталієм Бунечком Четвер, 30 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація