У Житомирі від коронавірусу померла 26-річна жінка

У Житомирі від коронавірусу померла 26-річна жінка

Фото: pixabay.com

Пацієнтка перебувала у важкому стані і в неї розвинулася тромбоемболія легеневої артерії.

У лікарні №1 Житомира від ускладнень коронавірусної інфекції померла молода жінка. Пацієнтка два тижні боролася за життя і  була підключена до апарату ШВЛ.

Про це повідомляє інтернет-видання "Субота".

Про смерть молодої житомирянки повідомила облдержадміністрація сьогодні, 4 грудня. Жінка перебувала у медзакладі протягом двох тижнів, а на момент госпіталізації була вже у важкому стані.

26-річну пацієнтку підключили до апарату штучної вентиляції легень. Втім, врятувати жінку не вдалося, вона померла 1 грудня. 

Про це повідомили в КП "Лікарня №1" Житомирської міської ради.

"Житомирянка поступила до лікарні 14 листопада у важкому стані з клінікою важкої форми коронавірусної інфекції, була відразу госпіталізована в блок інтенсивної терапії, підключена до кисневого концентратору. Перебіг хвороби ускладнився тромбоемболією легеневої артерії, пневмотороксом, пацієнтка була переведена на апарат ШВЛ. Смерть настала 1 грудня, причина – тромбоемболія легеневої артерії", – розповіли у лікарні.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 4 грудня, в Україні зафіксували 15 131 новий випадок коронавірусу, 235 смертей (усього — 13 195), а також 13 383 людини, які одужали (від початку пандемії — 397 809) 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація