У Житомирі одужав перший хворий на коронавірус пацієнт

У Житомирі одужав перший хворий на коронавірус пацієнт

Фото: УНІАН

На думку житомирянина, дали результат заходи самоізоляції.

У Житомирі одужав чоловік, якому першому в місті підтвердили діагноз "коронавірус".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Перемога! У мене дві новини і обидві хороші: перша - повторний тест ПЛР показав відсутність вірусу у мене в організмі", - написав Вадим Оптиміст.

За словами житомирянина, друга новина, "напевно навіть більше важлива" - від нього ніхто не заразився коронавірусом.

"Заходи самоізоляції, вжиті мною одразу після повернення, принесли результат", - додав він.

ПОБЕДА!!! Ура Друзья! У меня две новости и обе хорошие: Первое-повторный тест ПЦР показал отсутствие вируса у меня в...

Опубликовано Вадимом Оптимистом Вторник, 14 апреля 2020 г.

Також чоловік розповів, що два тижні тому його через покращення стану виписали з інфекційного відділення Житомирської лікарні №1 додому на самоізоляцію, проте аналізи показували наявність вірусу. Станом на 14 квітня вірусу в організмі виявлено не було.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація