У Зеленського думали над допомогою бізнесу і виступили з ідеями

Дата публікації
Перегляди
1254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Зеленського думали над допомогою бізнесу і виступили з ідеями

Фото: УНІАН

Нові інструменти мають довести підприємцям необхідність працювати "в білу".

На нараді президента з представниками уряду та банківського сектору обговорили варіанти допомоги малому та середньому бізнесу на час та після епідемії коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Малий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової "подушки". А саме бізнес – це робочі місця та податки", — вважає президент Володимир Зеленський.

На нараді обговорювали створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних за допомогою кредитних канікул та компенсації відсотків за кредитами. У президента заявляють, що не хочуть збільшення прострочених позик.

Мета нововведень — показати підприємцям, що працювати "в білу" — це вигідно. 

"Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляції", – сказала радниця керівника Офісу президента України з банківських питань Вікторія Страхова.

Нині на меті керівників держави — створити нові та переосмислити старі програми підтримки бізнесу. Учасники наради вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1254
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація