У Запорізькій області за добу 40 лікарів заразилися коронавірусом: один з них розповів про причини інфікування

У Запорізькій області за добу 40 лікарів заразилися коронавірусом: один з них розповів про причини інфікування

Фото: pixabay.com

Чоловік нещодавно вийшов на роботу.

Травматолог з Мелітополя Запорізької області Андрій Клімушін місяц хворів на СOVID-19 у важкій формі. Він розповів, як медики заражаються коронавірусом та чому йдуть з медицини.

Про це передає "РІА-Мелітополь". 

Травматолог лікарні інтенсивних методів лікування Андрій Клімушін переміг хворобу і нещодавно вийшов на роботу. Медик з 27-річним стажем вважає, що проблема з нестачею медперсоналу обумовлена ​​двома причинами. Це низька зарплатня та страх інфікуватися коронавірусом.

Фото: Ріа-м ТВ

"Скоро нікому працювати буде. Люди розбігаються. Хтось боїться коронавіруса, а когось не влаштовує зарплата. Якщо в Україні зарплата середня 13 тис. грн, то у мене ставка лікаря вищої категорії з 27 роками стажу 6750 грн", - розповів Клімушин.

На його думку, в інфекційному госпіталі лікарю заразитися складніше, ніж в будь-якому іншому. Медик на прикладі з практики пояснив причини.

"У мене зараз лежить хвора з температурою 38 вже кілька днів. У неї взяли аналіз на коронавірус тиждень тому і тиша. Чекаємо результатів, а перевести її із загальної палати ми не можемо, оскільки немає підстав. Це ситуація не в цій лікарні, а загалом у країні", - розповідає лікар.

Нагадаємо, інфекціоністка Ольга Голубовська розповіла про методи лікування коронавірусу. Лікарка вважає, що говорити про правильність методів лікування, внесених до протоколу, можна лише за попередніми висновками. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація