У Закарпатській області ще одне село відправляють на карантин

У Закарпатській області ще одне село відправляють на карантин

Фото: Associated Press

У селі встановлюють КПП на в’їзд та виїзд.

У селі Липча Закарпатської області зафіксували спалах нового коронавірусу COVID-19. Там виявили сімох інфікованих, серед яких дворічна дитина, і щонайменше 10 людей, які мають симптоми недуги. У зв'язку з цим у селі встановлюють блокпост.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Хустської РДА Михайло Попович, інформують місцеві ЗМІ.

"Сьогодні у десятьох людей забрано тести. Якщо буде підтвердження в цих 10, що забираються тести, то число мало би збільшитися. Якщо збільшиться, то закриємо, можливо, з усіх сторін село", - повідомив Михайло Попович.

За словами виконувачки обовязків голови директора Хустського Центру первинної медико-санітарної допомоги Еріки Кекерчинь, на в’їзді та виїзді до Липчі людям вимірюватимуть температуру. Частину села продезінфікують рятувальники.

"Будуть дезінфікувати біля церкви, біля сільради, магазинів – там, де великі скупчення людей. Загалом хворих 7 людей, одна із них – дворічна дитина. Це позитивні COVID-19. Контактних – 14 людей", – прокоментувала Еріка Кекерчинь.

Як повідомлялося, спалах коронавірусу виявили у селі Ворочево Перечинського району на Закарпатті. Там 28 мешканців підхопили COVID-19 . У селі встановили карантинну зону та зробили контрольно-пропускні пункти на в'їзді та виїзді. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація