У Європі одразу дві країни повідомили про найвищий від початку пандемії приріст заражень коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
4805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Європі одразу дві країни повідомили про найвищий від початку пандемії приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Низка країн ЄС занепокоєна ймовірністю перевантаження відділень інтенсивної терапії.

Впродовж минулої доби в Італії та Австрії зафіксували абсолютні рекорди щодо кількості виявлених випадків захворювання на COVID-19.

Про це в середу, 14 жовтня, повідомили тамтешні органи влади.

За даними італійської влади, протягом доби в країні виявлено 7 332 нові випадки зараження SARS-CoV-2, що є найвищим показником від початку пандемії. Напередодні у цій країні був зафіксований приріст у 5,9 тисячі інфікованих. Загальна кількість захворілих на SARS-CoV-2 в Італії сягнула 372 799.

В Австрії число нових випадків зараження коронавірусом також сягнуло рекордної позначки - 1 346 людей. Більшість нових інфікувань припадає на столицю Відень.

Тим часом у Бельгії через збільшення кількості інфікованих коронавірусом не виключають перевантаження відділень інтенсивної терапії в лікарнях. Як повідомили у місцевій службі охорони здоров'я 14 жовтня, якщо приріст нових хворих матиме такі самі темпи, як нині, то вже в середині листопада відділення інтенсивної терапії досягнуть меж своїх можливостей. Ч

За наведеними даними, минулого тижня у бельгійські лікарні поступали у середньому щодня 152 нових пацієнти з коронавірусом, що на 80 відсотків більше за попередній тиждень.

Число щоденних смертельних випадків серед пацієнтів з COVID-19 зросло на 56 відсотків. Також зазначається, що кількість нових виявлених у країні випадків заражень подвоюється щотижня.

За показником виявлення нових заражень COVID-19 Бельгія перебуває на другому місці після Чехії у ЄС. 

Водночас сусідні до Бельгії Нідерланди відчувають схожу проблему щодо загрози перевантаження відділень інтенсивної терапії в лікарнях. У парламенті країни вже наголосили, що нинішня ситуація в цьому плані значно гірша за ту, що спостерігалася під час першої хвилі пандемії.

Так само законодавці Нідерландів вказують на те, що Амстердаму та Роттердаму слід закрити відділення невідкладної допомоги в лікарнях через те, що нині вони переповнені. Медзаклади уже скасували сотні запланованих операцій та стаціонарних перебувань у них.

Через збільшення у Нідерландах інфікувань протягом тижня до 252 на 100 тисяч населення, 13 жовтня там запроваджений частковий локдаун - уряд Нідерландів істотно посилив протиепідемічні заходи.

З аналогічною проблемою перевантаження відділень інтенсивної терапії у лікарнях можуть стикнутися й такі великі німецькі міста, як Берлін, Кельн та Гамбург, де ще до спалаху коронавірусу спостерігалися істотні проблеми з наявністю вільних місць у відділеннях інтенсивної терапії.

Раніше Рада ЄС у вівторок, 13 жовтня, ухвалила рекомендації щодо єдиного підходу в об'єднанні під час визначення карантинних зон під час пандемії коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, що у Європі почалися безлади і протести через нові обмеження. 

Кілька європейських держав повідомляють про більшу добову кількість нових інфікованих, ніж навесні

Кілька європейських держав повідомляють про більшу добову кількість нових інфікованих, ніж навесні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація