У Яремчому померла медпрацівниця з пневмонією

Дата публікації
Перегляди
1133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Яремчому померла медпрацівниця з пневмонією

Фото: Associated Press

У жінки були супутні захворювання.

У Яремчому Івано-Франківської області у понеділок, 13 квітня, померла медична працівниця, яка хворіла на пневмонію.

Про це повідомив міський голова Яремчого Василь Онутчак.

За його словами, у жінки були супутні захворювання. Зокрема, серцева патологія і цукровий діабет.

Наразі у міській лікарні Яремчі перебуває 12 пацієнтів. У шести осіб, а це медичні працівники, підтверджено коронавірус COVID-19.  Вони перебувають у задовільному стані, мають температуру в межах норми – до 36,7; дихають самостійно.

Решта пацієнтів з пневмоніями очікують результатів ПЛР-діагностики. 

Слід зауважити, що на Прикарпатті лабораторно підтверджено 300 випадків захворювання на коронавірус. 24 випадки – летальні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Коронавірус переслідуватиме людство, поки не з'явиться вакцина - ВООЗ

Коронавірус переслідуватиме людство, поки не з'явиться вакцина - ВООЗ

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація