У Японії зафіксували одразу п'ять випадків нового штаму коронавірусу із Великої Британії

У Японії зафіксували одразу п'ять випадків нового штаму коронавірусу із Великої Британії

Фото: Associated Press

Японський уряд ухвалив рішення про заборону на в'їзд для туристів із Великої Британії.

У Японії виявили одразу п'ять випадків захворювання на новий штам COVID-19, який нещодавно виявили у Великій Британії. 

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що усі хворі є мандрівниками із Великої Британії. Туристів помістили карантин, а фахівці охорони здоров'я намагаються відстежити їхні контакти та можливі шляхи зараження.

Тим часом японський уряд ухвалив рішення про заборону на в'їзд для всіх пасажирів із Великої Британії, за винятком громадян та жителів Японії. Зазначимо, що на тлі виявлення нового штаму деякі країни, зокрема Саудівська Аравія, тимчасово повністю закрили свої кордони.

У Японії масову вакцинацію від коронавірусу планують розпочати після Нового року. Країна очікує на 290 мільйонів доз препаратів від компаній Pfizer, AstraZeneca та Moderna. Такої кількості достатньо для того, щоби щепити 145 мільйонів людей. Втім, досі жодну із цих вакцин не схвалив японський регулятор.

Від початку пандемії в Японії SARS-CoV-2 "підхопили" 209 980 людей. З них 3 105 хворих померли від ускладнень, тоді як ще 177 793 пацієнтів - вилікувалися та виписалися з медзакладів.  

Як повідомлялося, на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. "Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.

Водночас у Нігерії зафіксували два випадки захворювання на новий штам COVID-19, який відрізняється від виявлених раніше у Великій Британії та Південо-Африканській Республіці.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

Коронавірус мутує: у Малайзії та Великій Британії виявили нові штами

Коронавірус мутує: у Малайзії та Великій Британії виявили нові штами

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація