У Японії розробили швидкий метод визначення різновидів COVID-19

У Японії розробили швидкий метод визначення різновидів COVID-19

Фото: Associated Press

Новий метод дозволяє провести аналіз лише за кілька годин за допомогою вже наявного обладнання для ПЛР-тестів.

Дослідники в Японії розробили метод, що дозволяє в короткі терміни виявляти різновиди коронавірусу, поширення яких відбувається швидкими темпами у Великій Британії та Південно-Африканській Республіці. Зчитування генетичного коду вірусу в даний час вимагає використання спеціального обладнання для розшифровки генетичної послідовності. Процес може тривати більше ніж півдня.

Вчені з Національного інституту інфекційних захворювань розробили більш швидкий метод з використанням технології ПЛР-тестування, який займає лише кілька годин, роблячи можливим перевірку великої кількості зразків з використанням вже наявного обладнання для ПЛР-тестування, повідомляє NHK.

Нагадаємо, станом на 7 січня, в світі виявили 87 755 089 випадків COVID-19, зокрема, 1 893 639 - летальних, одужали 63 228 525 осіб.

Нагадаємо, перший випадок нового штаму коронавірусу виявили в Англії. Про виявлення мутованого коронавірусу влада Великої Британії заявила 14 грудня. Відомо вже про понад тисячу випадків зараження цим новим штамом. 19 грудня британський уряд вирішив посилити карантин від 20 грудня.

Чому деякі країни потрапили у скандали через вакцинацію від коронавірусу

Чому деякі країни потрапили у скандали через вакцинацію від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація