У ВООЗ заявили про близьке завершення пандемії COVID-19 у Європі

У ВООЗ заявили про близьке завершення пандемії COVID-19 у Європі

Фото: Associated Press

Європейські країни мають можливість взяти під контроль поширення коронавірусної інфекції завдяки трьом факторам.

У четвер, 3 лютого, директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге заявив про близьке завершення пандемії коронавірусу на континенті і назвав три фактори, які цьому сприятимуть.

Про це повідомляє агентство АР з посиланням на його брифінг.

За словами Ганса Клюге, оскільки холодний період зими найближчим часом у більшій частині Європи припиниться, передача вірусу природно знизиться. Уже навесні європейські країни отримають можливість “для тривалого періоду спокою і набагато вищого рівня захисту населення від будь-якого поновлення передачі".

Директор європейського представництва ВООЗ відзначив три фактори, які повинні допомогти взяти під контроль поширення коронавірусної інфекції. Серед них - високий рівень імунізації, якого досягнуто завдяки вакцинації та природному зараженню, схильність вірусу до меншого поширення в теплішу погоду і менший ступінь важкості хвороби, який викликає штам "Омікрон".

"Цей період підвищеного захисту слід розглядати як припинення вогню, яке може принести нам міцний мир", - підкреслив Клюге.

Нагадаємо, у ВООЗ не рекомендують країнам закривати кордони через штам коронавірусу "Омікрон", який наразі шириться світом. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація