У ВООЗ заспокоїли дітей, що Санта-Клаус невразливий до коронавірусу і обов’язково виконає свою місію

У ВООЗ заспокоїли дітей, що Санта-Клаус невразливий до коронавірусу і обов’язково виконає свою місію

Фото: Associated Press

У різних країнах вигадують способи, щоб не зруйнувати для найменшеньких святкового настрою.

Пандемія не може завадити Санта-Клаусу подорожувати світом і приносити дітям подарунки, бо він стійкий до коронавірусу, із такою заявою виступили у Всесвітній організації охорони здоров'я, аби заспокоїти дітей. Багато малечі турбується, чи принесе казковий дідусь їм подарунки, пояснили у ВООЗ. Водночас, там закликали не забувати - цієї зими і Санти, і діти  мають дотримуватися соціальної дистанції.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Цього року сотні казкових дідусів зустрічаються з дітлахами у відеомессенджерах, замість особистих зустрічей, аби попри пандемію зберегти казковий настрій. «Що може бути кращим для дитини за можливість поспілкуватися з Сантою у такі важкі часи, будь-коли, не виходячи з дому», - кажуть батьки малюків.

Малечі потрібно опанувати мобільний застосунок із завданнями, Санті - цифрові курси, аби знати, як ним користуватися - за такою схемою у 2020 працюють у Лондоні. Веб-сайт, на якому діти можуть ставити питання Санті, а той відповідатиме, розробили в Америці.

А от у Данії казкового дідуся посадили до безпечної прозорої кулі. Схожу встановили і в американському місті Сіеттл, аби і поспілкуватися можна було наживо, і небезпеку заразитися зменшити. Ідея припала до душі як дітлахам, так  і дорослим. «У мене проблеми з імунною системою, тож я зазвичай не відвідую Санту, бо там багато маленьких дітей, які чхають на вас і все таке... Тож я у захваті від цього Санти у бульбашці, думаю, ми прийдемо згодом удень», - каже один із відвідувачів.

Різдво і подарунки, попри всі складнощі 2020, будуть. Так дітлахів заспокоюють у Всесвітній організації охорони здоров'я. Та радять чекати на Санту у святкову ніч, мовляв, казковий дідусь до вірусу імунний, тож для нього уряди багатьох країн зголосилися зробити виняток і пропустити через кордони, аби свято таки відбулося.

Кореспондентка Катерина Федорченко

У ВООЗ заспокоїли дітей заявою, що пандемія не завадить Санта-Клаусу приносити подарунки

У ВООЗ заспокоїли дітей заявою, що пандемія не завадить Санта-Клаусу приносити подарунки

Повʼязані теми:

Наступна публікація