У ВООЗ відповіли, чи потрібно носити маски тим, хто вилікувався від коронавірусу

У ВООЗ відповіли, чи потрібно носити маски тим, хто вилікувався від коронавірусу

Фото: Associated Press

Антитіла починають вироблятися тільки через кілька тижнів.

У Всесвітній організації охорони здоров'я переконані, що люди, які перехворіли на COVID-19, повинні дотримуватися правил носіння масок.

Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія Ван Керхове в інтерв'ю, розміщеному в Twitter.

Ван Керхове розказав, що достеменно невідомо, як довго триває імунітет після хвороби. За її словами, після інфікування COVID-19 антитіла починають вироблятися тільки через кілька тижнів.

"Відомо, що антитіла виробляються у тих, хто переніс хворобу у важкій формі, легкій формі або безсимптомно. Зараз проводяться дослідження, щоб з'ясувати, наскільки сильна така імунна відповідь і як довго зберігаються ці антитіла", - зазначила представниця ВООЗ.

Також вона додала, що антитіла в організмі може зберігатися близько пів року. У зв'язку з цим важливо, щоб усі як і раніше дотримувалися протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що коронавірус часто має легкий перебіг, багато симптомів COVID-19 людина може навіть не помітити. За словами інфекціоніста Євгена Дубровського, щоб дізнатись, чи хворів, чи ні – достатньо здати тест на виявлення антитіл класу G. 

Карантинна агресія: як українці змушують одне одного вдягати маски

Карантинна агресія: як українці змушують одне одного вдягати маски

Повʼязані теми:

Наступна публікація