У ВООЗ оцінили ситуацію з коронавірусом в Україні та прирівняли її до РФ

У ВООЗ оцінили ситуацію з коронавірусом в Україні та прирівняли її до РФ

Фото: Associated Press

В організації кажуть, що ситуація стабілізується.

У Всесвітній організації охорони здоров'я зазначили, що в Україні ситуація з коронавірусом поступово стабілізується.

Про це на брифінгу 3 червня сказав директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюге.

Зокрема, коментуючи епідеміологічну ситуацію він однаково її охарактеризував в Росії та Україні, попри те, що темпи поширення та кількість хворих суттєво відрізняється.

На сьогодні європейський регіон налічує понад 2,2 мільйона випадків COVID-19, померло понад 181 тисяч осіб. Незважаючи на те, що щоденне число випадків зменшилося наполовину, порівняно з квітнем, ризик залишається високим. У деяких країнах ми бачимо поступову стабілізацію або зниження числа нових випадків. Російська Федерація і Україна виходять на цей шлях

заявив Клюге

Тим часом інша представниця ВООЗ Маргарет Гарріс заявила, що кількість нових випадків коронавірусу зростає в Росії і Східній Європі.

Зазначимо, що станом на 3 червня в Україні загалом зафіксовано 24 823 випадки коронавірусу, за добу ця кількість зросла на 483. В Росії за останню добу зафіксували 8536 нових випадків, менше ніж 8 тисяч там не фіксують від початку травня. Загальна кількість інфікованих в РФ сягнула позначки 432 тисячі.

Різкий стрибок: за добу кількість хворих на коронавірус в Україні зросла майже на пів тисячі

Різкий стрибок: за добу кількість хворих на коронавірус в Україні зросла майже на пів тисячі

Повʼязані теми:

Наступна публікація