У ВООЗ назвали "найбезпечніший" спосіб відсвяткувати Різдво під час пандемії коронавірусу

У ВООЗ назвали "найбезпечніший" спосіб відсвяткувати Різдво під час пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Експерти порадили зустріти різдвяні свята в онлайні.

Всесвітня організація охорони здоров'я назвала відмову від зустрічі з рідними "найбезпечнішим вибором" на Різдво та заявила, що уряди повинні зважити економічні та соціальні вигоди від послаблення карантину у святковий період.

Про це у понеділок, 23 листопада, повідомила очільниця підрозділу ВООЗ з нових хвороб Марія Ван Керхове, про що з посиланням на AFP пише The Guardian

"Це неймовірно складно, оскільки особливо під час свят ми дійсно хочемо бути з родиною, але в деяких ситуаціях важке рішення не брати участь у сімейних зборах - найбільш безпечний вибір", - заявила вона.

За її словами, кожному доведеться ухвалювати це рішення самостійно, зважуючи, чи може він потенційно занести вірус у дім більш вразливих людей з більшим ризиком смерті від хвороби. Ван Керхове порадила зустрітися з рідними в онлайні.

"Навіть якщо цього року ви не можете святкувати разом, ви зможете знайти спосіб для святкування, коли це все закінчиться, - додала експертка. - Ми зробимо так в нашій власній сім'ї, і у нас буде надзвичайне святкування, коли все це закінчиться".

Нагадаємо, в останній місяць року в Україні буде всього 22 робочих і дев'ять вихідних днів. Тим часом у Франції та Великій Британії заговорили про можливість послаблення карантину на різдвяні свята, а ось Німеччина, навпаки, готова посилювати локдаун.

Водночас радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов заявив, що на різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження

Франція та Британія говорять про можливість послаблення карантину на різдвяні свята

Франція та Британія говорять про можливість послаблення карантину на різдвяні свята

Повʼязані теми:

Наступна публікація