У ВООЗ назвали країни Європи, де пандемія коронавірусу вже відступає

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ВООЗ назвали країни Європи, де пандемія коронавірусу вже відступає

Фото: Associated Press

Медики переконані, що обмеження знімати ще рано.

Коронавірус вже відступає у Іспанії, Італії, Німеччині та Франції, але можлива друга хвиля захворювання.

Про це 10 квітня в коментарі CNBC повідомив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус.

У ВООЗ зазначили, що швидке зняття обмежень може призвести до "смертельного відродження".

"Шлях донизу (прим. зняття обмежень) може бути таким же небезпечним, як і вгору, якщо не буде належним чином контролюватися. ВООЗ хоче, щоб обмеження були зняті. У той же час занадто швидке зняття обмежень може призвести до смертельного відновлення пандемії", - сказав Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Він додав, що кожна країна перш ніж скасувати соціальне дистанціювання має розглянути питання про те, чи контролюється ситуація з коронавірусом і чи мінімізовані ризики нових спалахів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Коронавірус у світі: як Європа і США готуються зустрічати карантинний Великдень

Коронавірус у світі: як Європа і США готуються зустрічати карантинний Великдень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація