У ВООЗ називають "тривожним" зростання захворюваності на коронавірус у світі

У ВООЗ називають "тривожним" зростання захворюваності на коронавірус у світі

Фото: Associated Press

В організації зауважили, що коронавірус продовжує змінюватися.

Ситуація з коронавірусом у світі нині є тривожною. В останні тижні фіксується зростання рівня захворюваності та смертності від наслідків COVID-19.

Про заявила представниця Всесвітньої організації охорони здоров'я Меліта Вуйнович у неділю, 18 квітня.

Вона наголосила, що швидко розвивається ситуація з виявленням нових штамів коронавірусу, які "викликають стурбованість".

"Минулий тиждень був четвертим за кількістю нових випадків за один тиждень. Це тривожні тенденції, оскільки ми продовжуємо бачити вплив появи варіантів вірусу, скасування обмежувальних заходів і несправедливого впровадження вакцини між країнами", - зазначила вона.

Експертка зауважила, у ВООЗ як і раніше рекомендують приділяти першочергову увагу оцінці ризиків під час міжнародних поїздок. 

"ВООЗ рекомендує, щоб будь-які заходи, введені для обмеження їх поширення, переглядалися з плином часу і базувалися на епідеміологічну ситуацію та умови", - сказала Меліта Вуйнович.

Нагадаємо, у Гонконзі на карантин посадили 80 мешканців будинку, де виявили першого інфікованого новим штамом коронавірусу. Носієм мутованого коронавірусу може бути громадянин Індії. Він проживав у будинку разом зі своєю дівчиною, де перебував на обов'язковому карантині після того, як прилетів до Гонконгу три тижні тому. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: для більшої ефективності вакцини від коронавірусу щепитися доведеться тричі на рік

Новини світу: для більшої ефективності вакцини від коронавірусу щепитися доведеться тричі на рік

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація