У Вінницькій області від коронавірусу помер лікар-гематолог

У Вінницькій області від коронавірусу помер лікар-гематолог

Фото: Associated Press

Де інфікувався медик, невідомо.

У Вінницькій області від ускладнень коронавірсу помер лікар відділення гематології обласної клінічної лікарні імені Пирогова.

Про це повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

Чоловікові був 51 рік. Зазначається, що він потрапив у вкрай важкому стані до реанімаційного відділення. У нього діагностували негоспітальну двобічну полісегментарну пневмонію. Крім того, лікар мав дихальну недостатність 4,80 % ураження легень, був остійно залежний від кисню.

Пацієнт також мав також гіпертонічну хворобу другого ступеня, ожиріння другого-третього ступеня. "Враховуючи стрімке наростання гіпоксії, вранці 5 серпня його перевели на штучну вентиляцію легень. Через швидке наростання респіраторного дистрес-синдрому та набряку легень 5 серпня констатовано смерть чоловіка", - йдеться у повідомленні. 

Як і де інфікувався медик, наразі не відомо. В обласній адміністрації доручили утворити комісію з розслідування випадку смерті лікаря.

Протягом минулої доби у Вінницькій області додалося ще 18 хворих. Загалом від початку пандемій COVID-19 підхопили 2898 мешканці регіону. Недуга забрала життя 57 осіб, зокрема два летальні випадки зафіксували за останні 24 години.

Як повідомлялося, 6 серпня в Україні виявили 1381 випадок коронавірусу. Загалом в країні від початку пандемії зафіксовано 76 808 випадків інфікування COVID-19. Померло 1819 людей, з яких 31 за останню добу. 

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація