У Вінниці в центрі серцево-судинної патології зафіксували спалах коронавірусу

У Вінниці в центрі серцево-судинної патології зафіксували спалах коронавірусу

Фото: Роман Балук

Також спалахи COVID-19 виявили у місцевих будинку-інтернаті та школі-гімназії.

У регіональному центрі серцево-судинної патології у Вінниці виявили спалах коронавірусу - там зафіксували 15 інфікованих.

Про це повідомила Вінницька ОДА.

У центрі відібрали 171 зразок біологічного матеріалу, Лабораторний центр протестував вже 140 зразків. Виявлено 15 інфікованих: дев'ять медичних працівників - лікар, шість медсестер та двоє санітарів - а також шестеро пацієнтів.

"За дорученням голови ДОЗ облдержадміністрації та представники департаменту охорони здоровʼя м. Вінниці виїхали в заклад для проведення епідрозслідування та недопущення подальшого розповсюдження хвороби серед клієнтів закладу", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, серед закладів області спалах хвороби також виявили у Тиврівському обласному будинку-інтернаті. Раніше там зафіксували хворобу у санітарки. Після обстеження COVID-19 підтвердився у 7 працівників та 7 підопічних. 

"У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби. На цей час хвороба протікає безсимптомно. Працівники перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнти закладу госпіталізовані для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню. В закладі проведено дезінфекцію та посилено контроль за станом працівників та клієнтів", – йдеться в повідомленні.

Також коронавірус зафіксували у Брацлавському навчально-виховному комплексі школі-гімназії. Захворіли п'ятеро дітей та один працівник закладу.

У середу, 15 липня, в Україні знову зросла кількість інфікованих коронавірусом - за добу виявили 836 нових випадків. Найбільше хворих продовжують фіксувати Львівська область та Київ.

Жертва коронавірусу: у Львівській області померла 20-річна дівчина

Жертва коронавірусу: у Львівській області померла 20-річна дівчина
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація