У Вінниці через хвору на коронавірус медсестру на карантин закрили пологовий будинок - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Вінниці через хвору на коронавірус медсестру на карантин закрили пологовий будинок - ЗМІ

Фото: УНІАН

У приміщенні провели дезінфекцію.

У Вінниці пологовий будинок №2, в однієї з працівниць якого виявили нову коронавірусну інфекцію, закрили на карантин.

В приміщенні провели дезінфекцію, повідомляє 33 Kanal.

"Породіллі залишилися у пологовому будинку. В інші медустанови їх не перевели. Директор міського департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш запевнив, що вони знаходяться під наглядом лікарів, загрози їхньому здоров’ю немає", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що у Вінниці коронавірус виявили у медсестри пологового будинку №2, яка контактувала з громадянами Польщі.

У вінничанки з’явилися температура та кашель, і вона пішла на лікарняний. 24 березня жінці стало гірше, тож викликала "швидку". Експрестест підтвердив наявність коронавірусу. Наразі жінка перебуває в інфекційному відділенні Вінницької лікарні №1. 

Як повідомлялося, в Україні заражених коронавірусом вже майже півтори сотні. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація