У відповідь на виклики COVID-19: в Україні вироблятимуть бюджетні апарати ШВЛ

У відповідь на виклики COVID-19: в Україні вироблятимуть бюджетні апарати ШВЛ

Фото: Associated Press

Завдяки співпраці зі Швейцарією у Хмельницькому відкриють виробничу лінію з виготовлення апаратів штучної вентиляції легень.

В Україні вироблятимуть бюджетні апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) завдяки співпраці зі Швейцарією. У четвер, 3 грудня, між урядами країн підписано меморандум.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"3 грудня віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні та Молдові Клод Вільд підписали Меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Швейцарії щодо українсько-швейцарського проєкту "Створення бюджетного апарату штучної вентиляції легень у відповідь на виклики COVID-19" — Проєкт фаза I", — йдеться у повідомленні.

За словами Стефанішиної, у Хмельницькій області відкриють виробничу лінію з виготовлення апаратів ШВЛ. Це також "дозволить забезпечити державні медичні заклади доступним обладнанням та гарантувати допомогу тяжкохворим пацієнтам на коронавірус".

Що відомо:

  • Це рішення дозволить залучити грант у розмірі до 1,5 млн швейцарських франків (понад 1,6 млн доларів США) для будівництва виробничої лінії з випуску апаратів вентиляції легень у Хмельницькому.
  • Апарати були розроблені Швейцарським федеральним технологічним інститутом у м. Цюріх.
  • Виробництво розгорнеться на базі держпідприємства "Новатор", яке входить до складу ДК "Укроборонпром" і є сертифікованим виробником медичного обладнання в Україні.

В одеській лікарні пацієнти, хворі на коронавірус, помирають від нестачі апаратів ШВЛ

В одеській лікарні пацієнти, хворі на коронавірус, помирають від нестачі апаратів ШВЛ

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація