У відео-месенджерах та прозорих кулях: як Санта-Клаус вітатиме дітей під час пандемії коронавірусу

У відео-месенджерах та прозорих кулях: як Санта-Клаус вітатиме дітей під час пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

У ВООЗ дітлахів заспокоїли, що Різдво і подарунки попри всі складнощі 2020-го будуть.

Пандемія COVID-19 не може завадити Санта-Клаусу подорожувати світом і приносити дітям подарунки, бо він стійкий до коронавірусу. Із такою заявою виступили у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Багато малюків хвилюються, чи принесе казковий дідусь їм подарунки - тому ВООЗ вирішила їх так заспокоїти.

Про це йдеться 15 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Так, цього року сотні казкових дідусів зустрічаються з дітлахами у відео-месенджерах, аби попри пандемію зберегти казковий настрій. І це добра можливість поспілкуватися з Сантою навіть за півтори сотні кілометрів у такі важкі часи, не виходячи з дому.

У Лондоні у 2020 році працюють за такою схемою: малечі - мобільний застосунок із завданнями, Санті - цифрові курси, аби знати, як ним користуватися.

В США розробили веб-сайт, на якому діти можуть ставити питання Санті, а той відповідатиме.

А от у Данії казкового дідуся посадили до безпечної прозорої кулі. Схожу встановили і в американському місті Сіетл, аби і поспілкуватися можна було наживо, і небезпеку заразитися COVID-19 зменшити. Ідея припала до душі як дітлахам, так і дорослим.

Різдво і подарунки попри всі складнощі 2020-го будуть – заспокоюють дітлахів у ВООЗ. Та радять чекати на Санту у святкову ніч. Мовляв, казковий дідусь до вірусу імунний, тож для нього уряди багатьох країн зголосилися зробити виняток і пропустити через кордони, аби свято таки відбулося.

Різдвяні свята: чи зможе Санта-Клаус привітати дітей під час пандемії

Різдвяні свята: чи зможе Санта-Клаус привітати дітей під час пандемії

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація