У Великій Британії зафіксували рекордний добовий приріст заражень коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
5369
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Великій Британії зафіксували рекордний добовий приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Добовий приріст хворих на коронавірус у Великій Британії вже п'ять днів поспіль перевищує 50 тисяч.

У суботу, 2 січня, у Великій Британії позитивні результати тестів на COVID-19 отримали рекордні 57 725 людей. Окрім того, від ускладнень нової інфекції померли ще 445 пацієнтів.

Про це пише The Associated Press.

Зазначається, що вже п'ять днів поспіль добовий приріст хворих на коронавірус перевищує 50 тисяч. Такі показники є майже вдвічі більшими за ті, про які в країні повідомляли два тижні тому.

Нагадаємо, що у Великій Британії щотижня в продаж буде надходити до 2 млн доз вакцини від коронавірусу, розробленої Оксфордським університетом і компанією AstraZeneca.

Від понеділка, 4 січня, для розподілення по всій країні буде доступно близько 530 тисяч доз вакцини. Очікується, що першими щеплення отримають мешканці та співробітники будинків для людей похилого віку, пенсіонери, старші 80 років, а також медпрацівники. 

Додамо, що щеплення вакциною від компаній Pfizer та BioNTech отримали понад мільйон громадян Великої Британії. 

Тим часом три країни, зокрема Латвія, Норвегія та Індія, вирішили відновити авіасполучення із Великою Британією після того, як в країні в грудні заявили про виявлення нового штаму коронавірусу. 

Як повідомлялося, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним. 

Британські вчені вважають, що новий штам COVID-19 "VOC 202012/01" є на 56% більш заразним за попередників, і в наступному році він може призвести до збільшення показника госпіталізацій та смертей. 

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
5369
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація