У Великій Британії зафіксували найвищий від квітня добовий приріст смертей від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Великій Британії зафіксували найвищий від квітня добовий приріст смертей від коронавірусу

Фото: Associated Press

Цього тижня кількість заражень у Великій Британії зросла на 19,9%.

У середу, 30 грудня, у Великій Британії зафіксували ще 981 пов'язану із COVID-19 смерть. Це найвищий від 24 квітня добовий приріст летальних випадків в країні. 

Про це повідомляє The Guardian.

"Цей показник на 175% більший за зареєстрований у попередні 24 години", - зазначається у матеріалі. Різкий зріст кількості смертей пов'язують зі ймовірною затримкою в надходженні статистичних даних на тлі різдвяних свят.

Додамо, що минулої доби в країні позитивні результати тестів на коронавірус отримали ще 50 023 людини. Напередодні ж повідомлялося про рекордні 53 135 хворих.

Очільник Public Health England Івонн Дойл наголосив на тому, що такі цифри "ілюструють важливість пильності громадськості, попри надію, яку надають вакцини".

"Зараз у нас є дві ліцензовані вакцини, і ми на шляху до надії, але дуже важливо, щоби люди зводили свої контакти до мінімуму, допомагаючи знизити рівень інфікувань, - сказав він. - Основи залишаються дуже важливими: тримайтеся на відстані від інших, мийте руки, носіть маску та дотримуйтесь існуючих обмежень".

У період від 24 до 30 грудня кількість заражень у Великій Британії зросла на 19,9% у порівнянні з попереднім тижнем.

Загалом від початку пандемії у Великій Британії позитивні результати тестів на коронавірус отримали понад 2,4 млн громадян, з них від ускладнень COVID-19 померли 72 548 пацієнтів.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.

Британські вчені вважають, що новий штам COVID-19 "VOC 202012/01" є на 56% більш заразним за попередників, і в наступному році він може призвести до збільшення показника госпіталізацій та смертей. 

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

Велика Британія офіційно схвалила другу вакцину від COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація