У Великій Британії за тиждень щеплення від коронавірусу отримали майже 140 тисяч людей

У Великій Британії за тиждень щеплення від коронавірусу отримали майже 140 тисяч людей

Фото: Associated Press

Велика Британія замовила 40 мільйонів доз препарату. Їх вистачить на вакцинацію 20 мільйонів людей.

У Великій Британії, яка першою у світі розпочала масову вакцинацію від COVID-19, за тиждень щеплення препаратом від компанії Pfizer та BioNTech отримали майже 140 тисяч людей. 

Про це повідомляє The Guardian.

"Дійсно гарний початок програми вакцинації. Минуло сім днів, і ми зробили: в Англії - 108 тисяч щеплень, в Уельсі - 7 897 щеплень, у Північній Ірландії - 4 тисячі щеплень, у Шотландії - 18 тисяч щеплень. Всього у Великій Британії щеплено 137 897 осіб", - написав міністр з контролю програми вакцинації від COVID-19 Надхім Захаві на своїй сторінці у Twitter.

Зазначимо, що Велика Британія вже замовила 40 мільйонів доз препарату Pfizer та BioNTech від коронавірусу, яких достатньо для того, щоби вакцинувати 20 мільйонів людей.

Як повідомлялося, першою людиною у світі, якій ввели офіційно затверджену вакцину від коронавірусу стала 90-річна британка Маргарет Кінан. Жінка розповіла, що почувається задовільно і порадила усім вакцинуватися від COVID-19. Кінан вже виписали із лікарні.

Раніше історія 91-річного лондонця, який дуже поспішав вакцинуватися від коронавірусу, облетіла Мережу. Дідуся навіть прозвали національним скарбом. 

Нагадаємо, що сьогодні, 16 грудня, одразу декілька країн Європейського Союзу закриваються на локдаун. Суворі обмеження набудуть чинності зокрема у Великій Британії. 

У Великій Британії із лікарні виписали першу пацієнтку, яку вакцинували від  COVID-19

У Великій Британії із лікарні виписали першу пацієнтку, яку вакцинували від  COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація