У Великій Британії за добу смертність від коронавірусу зросла втричі

У Великій Британії за добу смертність від коронавірусу зросла втричі

Фото: Associated Press

Усього жертвами недуги стали майже 44 тисячі людей.

У вівторок, 20 жовтня, Велика Британія зафіксувала 241 смерть від коронавірусу, що втричі перевищує 80 смертей, зафіксованих у понеділок.

Про це повідомляється на сайті уряду.

Зазначається, що у кожному випадку, людина померла протягом 28 днів після першого позитивного результату тесту на CОVID-19. Окрім цього в країні за добу зафіксували також 21 331 новий випадок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у країнах Європи через стрімке поширення коронавірусу почали вводити більш жорсткі карантинні обмеження. Так, комендантську годину через другу хвилю коронавірусу оголосили в Словенії. Слід зауважити, що комендантська година також вже діє у Франції та Бельгії. До локдауну вдалися в альпійському регіоні Німечини. Школи, ресторани та інші заклади в країні зачиняються на два тижні.

У Великій Британії критичною залишається ситуація в одному з найбільших міст Манчестері. Там збираються запровадити ще суворіші обмеження вже у п'ятницю, 23 жовтня: рекомендуватимуть з міста не виїжджати і не в'їжджати.

Як повідомлялося раніше, Ірландія стала першою у Європейському союзі країною, яка запровадила новий локдаун через коронавірус. Він триватиме до 1 грудня. Будуть закриті роздрібні магазини з товарами, які не є предметами першої необхідності, а також музеї, галереї та інші установи культури. 

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація