У Великій Британії випустили рекламу із зараженим коронавірусом Сантою, а потім видалили: що трапилося

У Великій Британії випустили рекламу із зараженим коронавірусом Сантою, а потім видалили: що трапилося

Фото: YouTube

Відео видалили звідусіль.

У Великій Британії перепросили за рекламу, в якій Санта Клаус інфікувався коронавірусом. Ролик не був призначений для дітей.

Про це повідомляє Business Insider.

Реклама під назвою "Подарунок" продемонструвала, що навіть Санта не застрахований від коронавірусу. Відео починається з того, що літнього чоловіка з білою бородою доправили до пункту швидкої медичної допомоги Національної служби охорони здоров’я.

Він на лікарняному ліжку. Працівники НСОЗ дають йому кисень. До кінця 90-секундної зйомки він одужав. Після виходу з лікарні медик з'ясував справжнє ім'я пацієнта - Веселий Старий Святий Миколай. У зйомках брали участь справжні лікарі.

Після того, як реклама з’явилася наприкінці минулого тижня, її було видалено з облікового запису НСОЗ та інших користувачів, які її розмістили. 

У своїй заяві організація вибачились перед дітьми, які бачили рекламу, але також зазначили, що "вона не призначена для дітей і не транслювалася по телевізору". Вони заявили, що спочатку отримали позитивні відгуки, але згодом користувачи соцмереж обурилися.

"Ми тісно співпрацювали з командою, яка стоїть за рекламою, щоб переконатись, що вона була дозволена для використання відповідним регулюючим органом. Однак ми шкодуємо батьків маленьких дітей, які засмутились, переглянувши рекламу. Для самих маленьких дітей вона не була призначена", - йдеться у заяві.

Коментарі, залишені до відео до його видалення, варіювались від розгублених до обурених. В останньому коментарі було сказано: "Абсолютно огидно. Повна помилка. Ніби діти ще не пройшли достатньо. Соромно за вас!"

Нагадаємо, в Росії у Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація