У хворих на COVID-19 розвиваються психози – лікар

Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У хворих на COVID-19 розвиваються психози – лікар

Фото: pixabay.com

Важкі хвилини боротьби з коронавірусом пацієнти проводять наодинці з лікарями і медсестрами.

У Дніпрі продовжує зростати кількість тяжких хворих на COVID-19. Зокрема, у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні наразі перебуває 120 пацієнтів з коронавірусом.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний лікар закладу Сергій Риженко.

"Вчора на обході рятували найважчих... І таких в Мечникова 120 осіб, 20 найважчих перебувають в реанімації, 10 з них із трахеостомою – на апаратах ШВЛ, є 5 породіль з пневмоніями", – розповів головний лікар.

За його словами, біля хворих немає рідних і це вкрай негативно позначається на їхньому здоров'ї.

"І, як правило, ці важкі хвилини вони проводять наодинці з лікарями і медсестрами. У багатьох розвиваються психози. Сто медиків Мечникова рятують життя цілодобово. COVID-19 залишає величезні шрами на душі", – додав Сергій Риженко.

Вчера на обходе спасали тяжелейших… Нет ни одного примера, когда смерть лучше, чем жизнь. Жизнь святое, никто не имеет права ее отбирать. И таких в Мечникова 120 человек, 20 самых тяжелых в реанимации, 10 из них с трахеостомами на аппаратах ИВЛ, 5 рожениц с пневмониями. Возле них нет родных. И, как правило, эти тяжелые минуты они проводят наедине с врачами и сестрами. У многих развиваются психозы. Сто медиков Мечникова спасают жизни круглосуточно. КОВИД оставляет огромные шрамы на душе.

Опубликовано Сергій Риженко Четверг, 15 октября 2020 г.

Нагадаємо, раніше головна лікарка Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан розповіла, що до закладу останнім часом із тяжкою формою COVID-19 госпіталізують дедалі більше людей молодого віку.

В Україні 5 133 нові випадки інфікування коронавірусом, карантин можуть подовжити до кінця року

В Україні 5 133 нові випадки інфікування коронавірусом, карантин можуть подовжити до кінця року

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
944
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація