У Туреччині заявили про другий пік пандемії коронавірусу

У Туреччині заявили про другий пік пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Цьогоріч українці обійшли росіян і німців серед приїжджих до Анталії.

У Туреччині розпочався другий пік першої хвилі пандемії COVID-19, а тому місцевих мешканців закликають до посиленої відповідальності.

Про це із посиланням на міністра охорони здоров'я країни Фахреттіна Кочу повідомляє Anadolu Agency.

За його словами, ситуація нині перебуває на контролі, однак, навантаження на лікарні зростає.

"Ми всі, на жаль, бачимо, як дотримуються протиепідемічних заходів у місцях відпочинку, розваг, на базарах та церемоніях, - наголосив Коча. - Вірус щодня заражає все більше людей. Кількість нових пацієнтів, яких ми оголосили, не зменшується. Збільшується кількість людей з важкими захворюваннями та інтенсивною терапією. З цієї причини наші громадяни продовжують помирати щодня".

Впродовж минулої доби в Туреччині зафіксували 1 596 нових випадків інфікування, тоді як в країні провели 107 927 тестів на COVID-19. Загалом від початку пандемії перевірено понад 7,35 млн зразків.

Водночас від ускладнень нової недуги померли ще 45 хворих, тоді як 947 пацієнтів побороли недугу. Від початку пандемії у Туреччині SARS-CoV-2 виявили у 273 301 людини. 6 462 з них - померли, а 246 876 - вилікувалися.

За словами міністра МОЗ, в країні новим коронавірусом заразилися, зокрема, 29 865 медичних працівників, 52 з яких померли від ускладнень захворювання.

Найбільше підтверджених випадків COVID-19 зареєстрували у турецькій столиці Анкарі, де показник інфікування удвічі перевищує кількість заражених у Стамбулі. Водночас в країні не зареєстрували жодного випадку повторного зараження.

Нагадаємо, що у 2020 році українці обійшли росіян і німців серед приїжджих до турецького курорту Анталія. Загальна кількість тих, хто цього літнього сезону відвідав місто склала близько мільйона людей. Серед них третина - це українські громадяни. 

Двох чоловіків зняли із рейсу на Туреччину, бо ті відмовились вдягти захисні маски

Двох чоловіків зняли із рейсу на Туреччину, бо ті відмовились вдягти захисні маски

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація