У Туреччині помер турист із України: знайомі кажуть – від коронавірусу

У Туреччині помер турист із України: знайомі кажуть – від коронавірусу

Фото: із соцмереж

Чоловік поїхав на відпочинок разом із дружиною та донькою.

У Туреччині помер мешканець міста Виноградів Закарпатської області. Чоловік поїхав на відпочинок разом із дружиною та донькою.

Про це у соцмережі Facebook повідомила подруга родини Ірина Гуцол.

За словами жінки, причиною смерті чоловіка стала коронавірусна інфекція.

"У моєї коліжанки помер чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих із кращих", – написала Ірина Гуцол.

За її словами, наразі дружина померлого та донька перебувають у Туреччині, їм потрібні кошти на транспортування тіла чоловіка до України.

Help❗️ Потрібна ваша допомога ,щиро вірю в силу фб ! В моєї коліжанки Виктория Лях помер чоловік від короновірусу в...

Опубликовано Іриной Гуцол Понедельник, 7 сентября 2020 г.

Про смерть чоловіка на своїй сторінці в Facebook написала і дружина загиблого Вікторія Лях: "У мене зараз бракує слів, щоб щось написати, бо ти був частиною нашого серця і душі! Ти був нашим замком з його високими стінами, нашим спокоєм, нашою втіхою, Ти був, серденько, для нас цілим всесвітом! Ні, ти не вмер! Ти будетеш жити вічно в наших серцях і думках".

Nincsenek szavak hozzá, hogy most ide irjak valamit, hisz a szívünk és a lelkünk része voltál! Te voltál a mi várunk,...

Опубликовано Viktoria Lyakh Понедельник, 7 сентября 2020 г.

Своєю чергою, відповідаючи на коментарі користувачів, Ірина Гуцол додала – страховка у чоловіка була, утім її термін закінчився напередодні трагедії. 

Крім того, вона опублікувала відповідь страхової компанії, де зазначається, що турист взагалі не мав розширеної програми страхування на випадок COVID-19, відтак вартість репатріації вони не зможуть покрити.

Нагадаємо, 19-річна Тетяна Микитин з села Горигляди Тернопільської області потрапила у смертельну ДТП в Польщі. Поблизу Варшави дівчина їхала на мотоциклі зі своїм знайомим, як раптом зустрічне авто врізалось у них. Тетяні відірвало ногу і відкинуло з місця аварії на 35 метрів, а її товариш загинув на місці. У дівчини серйозно травмована рука, хребет, вона залишилась без ноги. Тетяна вже перенесла 4 операції, попереду тривале лікування, реабілітація та протезування. Страхова компанія компенсувала дівчині лише 450 доларів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація