У трьох одеських судах виявили коронавірус: два з них зачиняться на декілька днів

У трьох одеських судах виявили коронавірус: два з них зачиняться на декілька днів

Фото: Associated Press

По одному працівнику інфікувались коронавірусом в трьох одеських судах.

В Одесі працівники трьох судів захворіли на COVID-19. Коронавірус виявили в Малиновському, окружному адміністративному та Суворівському судах.

Про це повідомили у пресслужбах установ.

В цих трьох судах інфікувались по одному працівнику. Малиновський суд буде працювати в звичному режимі.

"Для убезпечення відвідувачів та працівників суду від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, просимо утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають вашої обов’язкової присутності", — написали на сайті.

Також від відвідування суду просять утриматися громадян, які мають ознаки будь-якого вірусного захворювання. Подавати документи можна за допомогою системи "Електронний суд" або електронною чи звичайною поштою.

Разом з тим усіх відвідувачів суду просять перебувати у приміщенні в засобах індивідуального захисту.

Окружний адміністративний та Суворівський суди не будуть працювати до 15 вересня. Це пов'язано з тим, що приміщення будуть дезінфікувати. Крім того, визначається список осіб, які контактували з інфікованими. Їх відправлять на самоізоляцію.

У судах ці декілька днів будуть розглядати лише:

  • В кримінальних провадженнях: обрання (продовження) запобіжних заходів; справ в яких спливають строки тримання осіб під вартою; невідкладні слідчі дії
  • В цивільних справах: про примусову госпіталізацію особи.

Нагадаємо, в Миколаєві у працівника Корабельного районного суду виявили COVID-19. Приміщення суду обробили деззасобами, але не зачинялись на карантин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація