У Токіо можуть оголосити надзвичайну ситуацію на тлі погіршення ситуації з коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
1667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Токіо можуть оголосити надзвичайну ситуацію на тлі погіршення ситуації з коронавірусом

Фото: Associated Press

Раніше в Японії зафіксували перший випадок південноафриканського штаму коронавірусу.

Японський уряд розглядає можливість введення в Токіо та прилеглих префектурах, зокрема вТібі, Канагаві та Сайтамі, режиму надзвичайної ситуації.

Про це у понеділок, 4 січня, заявив прем'єр-міністр країни Йосіхіде Суґа, пише Bloomberg.

За словами очільника уряду Японії, саме тут епідеміологічна ситуація викликає найбільше занепокоєння, а влада фіксує безпрецедентні показники заражень. У зв'язку із цим він закликає жителів уникати зайвих прогулянок, а також наполягає на тому, щоби місцева влада заборонила барам та ресторанам працювати після 20:00.

Суґа назвав ситуацію із COVID-19 "надзвичайно важкою", додавши, що країна готується до масової вакцинації від коронавірусу, початок якої очікується наприкінці лютого.

Раніше японські ЗМІ повідомляли про те, що  уряд Японії готується оголосити надзвичайну ситуацію в Токіо та трьох прилеглих префектурах з 9 січня.

Від початку пандемії в Японії на коронавірус захворіли 240 954 людини. З них 3 548 пацієнтів померли від ускладнень інфекції, тоді як ще 198 486 - вилікувалися та виписалися з медзакладів. 

Минулого тижня в Японії зафіксували перший випадок південноафриканського штаму коронавірусу. Його виявили у 30-річної жінки, яка прибула в Токіо з Південно-Африканської Республіки. 

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

У Британії збираються посилити карантинні обмеження, а в Німеччині – подовжити чинні

 

Наступна публікація