У Тернополі вирішили не вводити комендантську годину

У Тернополі вирішили не вводити комендантську годину

Фото: Офіційний телеграм-канал Тернопільського штабу для боротьби з COVID-19

Вулиці міста посилено патрулюватимуть правоохоронці.

У Тернополі відмовилися від введення комендантської години у найближчі вихідні.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міськради.

"У найближчі дні, 11 та 12 квітня, в Тернополі не запроваджуватимуть комендантських вихідних, проте через зростання кількості хворих на коронавірус правоохоронці здійснюватимуть посилене стеження за дотриманням громадянами карантинних обмежень", - йдеться у повідомленні.

За даними міськради, працівники Національної поліції, патрульної поліції та муніципальної інспекції здійснюватимуть постійне патрулювання вулиць міста, паркових зон, дитячих та спортивних майданчиків, а на контрольно-пропускних пунктах, що облаштовані на усіх в'їздах в Тернопіль, водіям та пасажирам автівок проводитимуть температурний скринінг.

"Для громадян, які планують на ці вихідні здійснити виїзд на власному легковому автомобілі за межі міста для проведення весняно-польових робіт, важливо також дотримуватися карантинних обмежень. Зокрема, забороняється в’їзд у міста чи села, які визначені осередком COVID-19, а перебувати в транспортному засобі можуть не більше двох осіб (більше двох у випадку, якщо усі пасажири - члени однієї сім’ї)", - додали у міськраді.

За порушення правил карантину (ст.44-3 КУпАП) передбачено адміністративну відповідальність (штрафи від 17 до 34 тис. грн), а також кримінальну відповідальність (позбавлення волі).

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація