У Тернопільській області вже понад 40 медиків заразилися коронавірусом

У Тернопільській області вже понад 40 медиків заразилися коронавірусом

Фото: ТСН.ua

Перше вірусне вогнище спалахнуло в Монастириському районі, Другий - у Почаєві.

У Тернопільській області понад 40 медичних працівників інфікувалися новим коронавірусом COVID-19. Переважно це медсестри та санітарки, які залишилися без спецкостюмів.

Перше вірусне вогнище спалахнуло в Монастириському районі. Тепер схожий сценарій розгортається в Почаєві. Там три санітарки та лаборантка підхопили COVID-19, 13 лікарів зачинилися на обсервацію в райлікарні, ще стільки ж на самоізоляції вдома. Неінфікованих пацієнтів звідти терміново виписали. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

"Якщо піде сильний наплив хворих, я навіть не готовий сказати, що це може відбуватися далі", - зазначив міський голова Почаєва Василь Бойко.

До речі, Почаївську райлікарню під час медреформи взагалі планували ліквідувати. Тепер же вона - опорний заклад у боротьбі з коронавірусом. Хоч і закритий на обсервацію.

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація