У Таїланді вигадали, як забезпечити дистанцію між клієнтами в ресторані: допомогли іграшкові панди

Відвідувачі раді мати компанію.

Один ресторан в Таїланді забезпечує дотримання правил соціального дистанціювання, а також дарує самотнім відвідувачам невелику компанії, саджаючи іграшкових панд за свої столи.

Про це пише New York Post.

Раніше в країні пом'якшили карантинні обмеження, оскільки кількість нових випадків коронавірусу зменшилася. Знову відкрилися ресторани, але вони мають дотриматися суворих правил. 

"Раніше у нас просто був лише один стілець біля стола для клієнта. Але мені це здалося дивним, тому я вирішив подарувати людям якусь компанію", - сказав власник в'єтнамського ресторану Maison Saigon в Бангкоку.

Один із відвідувачів розповів, сидячи навпроти панди, що радий мати хоч якусь компанію. Він вийшов поїсти не вдома уперше за кілька місяців.

Інший клієнт зазначив, що нові правила розсадження часто плутають відвідувачів, а панди значно спрощують справу. "Порівняно з іншими закладами тут все набагато простіше зрозуміти. Люди в інших місцях зазвичай плутаються і не розуміють, де сідати, і в результаті сидять занадто близько один до одного".

Нагадаємо, влада шведського міста Лунд вигадала спосіб, який має завадити людям масово збиратись у місцевих парках – на озброєння взяли гній. Сморід від курячого посліду має відвадити людей збиратись там під час пандемії коронавірусу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація