У світі зафіксували рекордну кількість померлих від ускладнень коронавірусу за добу

У світі зафіксували рекордну кількість померлих від ускладнень коронавірусу за добу

Фото: Associated Press

Жертвами недуги стали понад 10,5 тис. пацієнтів з COVID-19.

Протягом минулої доби понад 10, 5 тис. інфікованих стали жертвами коронавірусу в світу за минулу добу - це новий антирекорд.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 18 листопада. 

Найбільша кількість померлих від коронавірусу в Сполучених Штатах Америки. Там недуга від початку пандемії забрала життя понад 248 тис. інфікованих. У країні зафіксовано понад 11,4 млн випадків COVID-19.

У Європі ж знову нагірша ситуація в Італії. Там як і навесні добові цифри смертності перевищують 700 пацієнтів. За добу захворіло ще понад 27 тис. осіб. 

Друга хвиля коронавірусу змусила посилити карантин Туреччину. На вихідних там діятиме комендантська година від 20:00 до 10:00. Ресторани та кафе працюватимуть лише на винесення, а кінотеатри узагалі зачиняють до кінця року.

Новий антирекорд: за останню добу жертвами COVID-19 стали 10,5 тисяч людей

Новий антирекорд: за останню добу жертвами COVID-19 стали 10,5 тисяч людей

На жорсткий локдаун на шість днів від четверга, 19 листопада, йтиме австралійський штат Південна Австралія. Там зачиняться школи університети, бари та кафе, а з дому дозволять виходити лише по одній людині за нагальної потреби. 

Як повідомлялося раніше, американська компанія Johnson & Johnson після тимчасового призупинення повідомила, що знову розпочинає клінічні випробування своєї вакцини від коронавірусу у Великій Британії на пізній, третій, стадії дослідження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація