У світі 74% людей готові отримати вакцину проти коронавірусу: найменше охочих у Росії

У світі 74% людей готові отримати вакцину проти коронавірусу: найменше охочих у Росії

Фото: Associated Press

В опитуванні взяли участь 20 тисяч людей у ​​27 країнах світу.

Близько 74% людей у ​​всьому світі заявляють, що готові отримати вакцину від коронавірусу, якщо вона вийде.

Як повідомляє CNN, про це свідчать дані опитування, які проводила компанія "Ipsos" для Всесвітнього економічного форуму. 

Результати опитування показали, що 74% усіх опитаних дорослих отримали б вакцину, якби вона була доступною. Найвищу підтримку вакцинації мав Китай, там 97% опитаних заявили, що зробили б щеплення. Найменший інтерес виявили росіяни, лише 54% заявили, що хочуть вакцинуватися. 67% американців заявили, що хотіли б отримати вакцину, тоді як 33% виявили незначний інтерес або були зовсім не зацікавлені.

Серед тих, хто сказав, що відмовиться від вакцинації, 60% бояться побічних ефектів, а 37% - не вважають, що це буде ефективно. Лише 40% усіх респондентів очікують, що вакцина стане доступною цього року.

Зазначається, що експерти висловили занепокоєння тим, що більше чверті людей у ​​всьому світі не отримають вакцину. "Дефіцит довіри до вакцин у 26% є достатньо значним, щоб поставити під загрозу ефективність впровадження вакцини від коронавірусу", - заявив Арно Бернаерт, керівник відділу формування майбутнього здоров'я та охорони здоров'я Всесвітнього економічного форуму.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що вакцина від COVID-19 для масового використання може з'явитися у нас в країні на початку березня 2021 року.

Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Британці заявили, що їх вакцина від коронавірусу виявилася ефективною

Повʼязані теми:

Наступна публікація