У Сумській області закрили відділення лікарні, у якому від коронавірусу померла 76-річна знахарка

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Сумській області закрили відділення лікарні, у якому від коронавірусу померла 76-річна знахарка

Фото: Чернівецька ОДА у Facebook

Жінка встигла заразити трьох родичів.

У п'ятницю, 27 березня, у Конотопі закрили відділення центральної районної лікарні, у якому від COVID-19 померла 76-річна знахарка

У приміщенні проведуть протиепідемічні заходи, йдеться на сайті Сумської облдержадміністрації.

"Встановлено медичний персонал, який перебував у безпосередньому контакті з хворою на COVID-19. Цим працівникам будуть проведені необхідні лабораторні дослідження. Решта медичних працівників інших відділень лікарні працюватимуть у штатному режимі та надаватимуть пацієнтам необхідну медичну допомогу", - додали у повідомленні. 

Як повідомлялося, лабораторія підтвердила, що 76-річна знахарка з-під Конотопа померла від наслідків коронавірусу і встигла заразити трьох родичів.

Експрестести дали позитивний результат в її сина, доньки та онука, який працює фельдшером у службі швидкої  допомоги. Також під підозрою зараження вже сім десятків осіб - з ними контактувала жінка. Вона спілкувалась з працівниками пошти та була місцевою знахаркою і приймала десятки людей у себе вдома.

76-річна знахарка з-під Конотопа померла і заразила трьох родичів коронавірусом

76-річна знахарка з-під Конотопа померла і заразила трьох родичів коронавірусом

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація