У столиці Сербії оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус

У столиці Сербії оголосили надзвичайну ситуацію через коронавірус

Фото: Associated Press

Рішення про введення надзвичайної ситуації набирає чинності від 3 липня.

Міський голова сербського Белграда Зоран Радоичич ухвалив рішення про оголошення надзвичайного стану в столиці Сербії через ситуацію з коронавірусом.

Про це повідомив сербський телеканал РТС з посиланням на міську адміністрацію.

Рішення про введення надзвичайної ситуації набирає чинності від 3 липня. Мер також також оголосив про прийняття рішень щодо запровадження трьох заходів для попередження подальшому поширенню вірусу.

Зазначається, що обмежується кількість людей під час публічних зібрань: сто в приміщенні та 500 на відкритому повітрі. Крім того, забороняється робота нічних клубів та закладів громадського харчування, у яких немає літніх майданчиків, від 23:00 вечора до 6:00 ранку. Крім того, вводиться більш жорсткий контроль за носінням масок в транспорті та торгових центрах.

За останніми даними, кількість активних випадків коронавірусу в Сербії становить 1966. Понад 80% всіх заражених у Сербії перебувають у Белграді. Саме тому місто ухвалило рішення про введення надзвичайної ситуації.

Слід зауважити, що Сербія увійшла до списку 15 безпечних країн, для яких Євросоюз погодився відкрити зовнішні кордони.

Як повідомлялося, одразу 17 вакцин від коронавірусу випробовують на людях у різних країнах світу. Таку інформацію оприлюднили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Зазначається, що це чотири види щеплень. Найперспективніше з них - британська розробка з Оксфордського університету. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1044
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація