У Станиці Луганській запрацює мобільний пункт з тестування на коронавірус

У Станиці Луганській запрацює мобільний пункт з тестування на коронавірус

Фото: Associated Press

ПЛР-тестування зможуть пройти всі охочі.

У селищі міського типу Станиця Луганська, що в Луганській області, запрацює пункт для проходження ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19.

Про це заявив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологычноъ безпеки і надзвичайних ситуацій, яка відбулася 30 липня. 

За його словами, в мобільному пункті зробити ПЛР-тестування на наявність коронавірусу можна добровільно. "У разі отримання негативного тесту це дозволить не перебувати на самоізоляції", - зазначив Гайдай.

Наразі на підконтрольній Україні території в області ПЛР-тест можна зробити вірусологічній лабораторії центру та ТОВ "КДЛ "Фармбіотест". ІФА-дослідження на наявність антитіл до коронавірусу мають право робити дев'ять лабораторій області. Серед них чотири приватні, а також клінічні лабораторії у Біловодському, Сватівському, Старобільському, Попаснянському та Новоайдарському районах.

В Луганській області станом на ранок четверга не зафіксовано нових випадків коронавірусу. П'ятеро осіб зогли подолати смертельну недугу. Наразі хворіють 27 осіб. Основні показники стосовно запровадження або послаблення карантинних заходів в області: інцидентність за останні сім днів – 1,36; заповненість ліжок хворими – 4,24; середня кількість тестувань – 56,47; коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 0,8 %.

Як повідомлялося, станом 30 липня в Україні збільшилася кількість областей, які не готові до пом'якшення карантину. Наразі послабити карантин не можуть вже 12 областей та Київ.

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація