У США зростає кількість вакцинованих від коронавірусу людей, які заразились штамом "Дельта" - дослідження

У США зростає кількість вакцинованих від коронавірусу людей, які заразились штамом "Дельта" - дослідження

Ефективність вакцини проти "Дельти" серед щеплених знижується.

Серед повністю вакцинованих від коронавірусу людей у США зростають випадки зараження штамом "Дельта". З травня по 25 липня в окрузі Лос-Анджелес, де зафіксовано поширення штаму "Дельта", близько 25% людей, які отримали щеплення, інфікувались.

Про це йдеться у звіті Центру з контролю і профілактики захворювань США (CDC), повідомляє Reuters.

Ці дані, опубліковані в щотижневому звіті CDC, показують зростання так званих "проривних" інфекцій серед повністю вакцинованих осіб.

Зазначено, що заразились 43 тисячі осіб у віці від 16 років і старше. З них 10 895, або 25,3% - повністю вакциновані особи, 1431, або 3,3%, частково вакциновані і 30 801, або 71,4%, - невакциновані особи.

Водночас у звіті йдеться, що вакцини захищають людей від важких випадків захворювання. Згідно з дослідженням, 3,2% повністю вакцинованих осіб, інфікованих коронавірусом, були госпіталізовані і тільки 0,05% були госпіталізовані у відділення інтенсивної терапії. Також 0,25% були поміщені на штучну вентиляцію легенів.

Відсоток госпіталізованих, але не вакцинованих осіб є вдвічі більшим - 7,5%. 1,5% людей які не отримали щеплення потрапили до реанімації, ще 0,5% потребували під'єднання до апаратів ШВЛ.

Окрім цього, Центр з контролю і профілактики захворювань США опублікував оновлену інформацію про дослідження HEROES, яке проводили серед медичних працівників у восьми штатах. Ці результати дослідження показали, що ефективність вакцини серед щеплених медиків значно знижується.

Нагадаємо, Центр контролю та профілактики захворювань США (CDC) повідомив, що після того, як штам "Дельта" почав домінувати, ефективність вакцин впала з 91% до 66%. Йдеться про РНК- вакцини проти коронавірусу виробництва компаній Pfizer та Moderna. 

Як раніше повідомлялось, у Тернополі українці, які прилетіли з Канади на весілля до родичів, заразили коронавірусом половину гостей. Вони інфікували інших попри те, що отримали дві дози вакцини Pfizer у Канаді за кілька місяців до повернення в Україну і мали паспорт вакцинації.

Новини світу: Сполучені Штати пропонуватимуть щепитися третьою дозою вакцин "Пфайзер" і "Модерна"

Новини світу: Сполучені Штати пропонуватимуть щепитися третьою дозою вакцин "Пфайзер" і "Модерна"

Повʼязані теми:

Наступна публікація