У США знайшли два штами коронавірусу, а в Moderna попередили про "вічність" з COVID-19

У США знайшли два штами коронавірусу, а в Moderna попередили про "вічність" з COVID-19

Фото: Associated Press

Гендиректор Moderna вважає, що коронавірус залишиться у світі "назавжди".

Вчені з Університету американського штату Огайо заявили про виявлення двох нових штамів COVID-19, які, ймовірно, походять зі США.

Про це в середу, 13 січня, повідомляє CNBC.

Зазначається, що зафіксовані варіанти коронавірусу є більш заразними за попередників, а один із них швидко став домінуючим в місті Колумбус. Його поширення припало на тритижневий період в кінці грудня 2020 року і на початку січня.

Дослідники вважають, що мутації не є більш стійкими до розроблених нині вакцин. 

Тим часом гендиректор американської фармкомпанії Moderna, яка розробила вакцину від COVID-19, Стефан Бансель вважає, що коронавірус "не зникне" та перетвориться на ендемічну хворобу. "Ми думаємо, що будемо жити з цим вірусом завжди", - заявив він.

За словами Банселя, представникам органів охорони здоров’я доведеться постійно спостерігати за новими варіантами вірусу, щоби вчені могли виробляти вакцини для боротьби з ними.  

Раніше робоча група Білого дому заявила, що США можуть мати власний штам коронавірусу, який поширюється швидше за виявлений у Великій Британії варіант. 

Як повідомлялося, вакцина від COVID-19 американської фармацевтичної компанії Moderna можливо гарантуватиме імунітет протягом кількох років. Однак для остаточної оцінки ефективності вакцини треба додаткові дані. 

За минулу добу від коронавірусу в світі померла рекордна кількість людей - 15 711 осіб

За минулу добу від коронавірусу в світі померла рекордна кількість людей - 15 711 осіб

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація