У США зафіксували найвищу від травня кількість нових смертей від коронавірусу

У США зафіксували найвищу від травня кількість нових смертей від коронавірусу

Фото: Associated Press

У "червоній зоні" перебуває понад пів країни.

У США зафіксували 2 015 нових летальних випадків COVID-19. Це найвищий добовий приріст смертності в країні від травня. 

Про це у п'ятницю, 20 листопада, із посиланням на дані університету Джона Гопкінса повідомив The Guardian.

Окрім того, позитивні результати тестів на коронавірус отримали ще понад 187 тисяч американців, що також є рекордним добовим показником. 

Нагадаємо, що цього тижня у Сполучених Штатах кількість пацієнтів, які померли від ускладнень нової недуги, перевищила чверть мільйона осіб, тоді як загалом SARS-CoV-2 "підхопили" щонайменше 11 мільйонів громадян США.

Зазначається, що цього місяця кількість госпіталізованих із коронавірусом американців була найвищою від початку пандемії та у четвер перевищила 80 тисяч людей.

Тим часом епідеміологічна ситуація погіршується майже в усіх штатах. За словами старшої наукової співробітниці робочої групи з питань коронавірусу Білого дому Дебори Біркс, у "червоній зоні" перебуває понад пів країни.

Експерти в галузі охорони здоров'я вже тижнями просять американську громадськість обмежити або скасувати будь-які збори, які зазвичай відбуваються напередодні Дня подяки. Американців також активно закликають носити маски.

Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) оприлюднили нові вказівки щодо Дня подяки із лозунгом: "Залишатися вдома - найкращий спосіб захистити себе та інших у цьому році". 

Водночас у четвер головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі вперше після тривалої перерви виступив на брифінгу в Білому домі, де наголосив на важливості "простих заходів охорони здоров’я".

"Носіння масок, соціальна дистанція, уникнення місць скупчення людей, виконання справ просто неба, а не у приміщенні, наскільки це можливо", - сказав Фаучі.

Нагадаємо, 20 листопада Pfizer та Biontech подали заявки до Управління з продовольства і медикаментів США для реєстрації вакцини від коронавірусу. В компаніях заявили, що готові поширити вакцину протягом декількох годин після підтвердження реєстрації. 

У США та ЄС готуються до масових щеплень – вакцина від коронавірусу з'явиться на ринку до кінця року

У США та ЄС готуються до масових щеплень – вакцина від коронавірусу з'явиться на ринку до кінця року

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація