У США зафіксували найбільшу кількість випадків коронавірусу за увесь час

У США зафіксували найбільшу кількість випадків коронавірусу за увесь час

Фото: Associated Press

Країна нині переживає середину третього загальнонаціонального сплеску випадків захворювання на COVID-19.

За останню добу у Сполучених Штатах Америки виявили рекордну кількість нових випадків COVID-19. Це побило старий рекорд із 76 842 випадків, встановлений 17 липня.

Згідно з проєктом відстеження коронавірусу COVID Tracking Project, який збирає дані від державних та місцевих агентств звітності, у п'ятницю, 23 жовтня в США виявили рекордні 83 010 нових випадків коронавірусу. 

Кількість американців, яких госпіталізують із захворюванням, також швидко зростає, досягнувши 23 жовтня позначки у 41 485 - найвищий показник госпіталізацій, починаючи від 20 серпня.

Смертність дещо знизилася: в п'ятницю зафіксували до 916 летальних випадків, коли в останні дні виявляли понад 1000 смертей. Однак середня кількість смертей продовжує зростати.

Тестування також досягло рекордно високих показників, США повідомили про 1,3 мільйона зроблених тестів у п’ятницю, 23 жовтня.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України сьогодні, 23 жовтня, оновило список країн зі значним поширенням нового коронавірусу COVID-19. Так, до "червоного" списку потрапила 51 країна. Зокрема, Польща, Грузія, Хорватія, Австрія, США, Велика Британія, Франція, Швейцарія, Іспанія, Бельгія, Чорногорія, Нідерланди, Ізраїль, Молдова, Словаччина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація