У США провели випробування препарату проти COVID-19: головний інфекціоніст назвав це "проривом"

Дата публікації
Перегляди
6331
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США провели випробування препарату проти COVID-19: головний інфекціоніст назвав це "проривом"

Фото: Associated Press

У Вашингтоні працюють над тим, щоб додати препарат до протоколу лікування.

Доктор Ентоні Фаучі, головний експерт з інфекційних захворювань в складі робочої групи Білого дому, заявив, що експериментальний антивірусний препарат ремдесівір виробництва компанії Gilead Sciences стане стандартом в лікуванні COVID-19, адже його випробування минули успішно.

Про це 29 квітня пише CNN.

Згідно з підсумками клінічного дослідження, лікарі дійшли висновку, що ремдесивір допомагає у відновленні пацієнтів, хворих COVID-19 - хворобою, а також знижує рівень смертності. Фаучі вважає дослідження "проривом" та порівняв їх з "1986 роком, коли лікарі вперше виявили препарат, здатний лікувати ВІЛ-інфекцію".

"Це справді дуже важливо, - говорить головний інфекціоніст Білого дому. - Це стане стандартом лікування".

Попередні результати дослідження, проведеного владою США, показують, що пацієнти, яким давали ремдесівір, відновилися на 31% швидше, ніж пацієнти, яким в рамках дослідження давали плацебо-таблетки.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) веде переговори з виробником препарату, компанією Gilead, про якнайшвидше його надання для потреб пацієнтів.

"Я хочу, щоб вони зробили це якомога швидше", - заявив президент США Дональд Трамп, відповідаючи на питання про те, чи може FDA екстрено видати дозвіл на використання ремдесівіра в лікуванні COVID-19. Президент зазначив, що адміністрацію найбільше хвилює безпека препарату, проте водночас "хотілося б отримати схвалення дуже швидко, особливо коли мова йде про препарат, який працює".

Наголосимо, наразі не існує перевірених способів лікування COVID-19, дослідження все ще тривають. Зокрема триває перевірка, чи запобігає ремдесівір реплікації коронавірусу.

Низка країн, серед яких і Україна, використовують препарат у надії, що він допомагає інфікованим новим коронавірусом.

Коронавірус у світі: у Британії випробовують вакцину, а США проводять масове тестування

Коронавірус у світі: у Британії випробовують вакцину, а США проводять масове тестування

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6331
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація