У США прокоментували можливість відкриття кордонів з ЄС

У США прокоментували можливість відкриття кордонів з ЄС

Фото: Associated Press

У травні Трамп говорив про ймовірне пом'якшення обмежень на поїздки з Європи.

На тлі пандемії COVID-19 США поки не планують скасовувати обмеження на поїздки з країн Європейського Союзу.

Про це прессекретарка Білого дому Кейлі Макінані повідомила під час брифінгу в п'ятницю, 19 червня.

"Зараз немає планів щодо їх скасування, але це рішення виключно президента. Він керується даними, безпекою та здоров'ям американського народу", - пояснила Макінані.

Журналісти на брифінгу нагадали, що у травні американський президент Дональд Трамп зазначав, що, ймовірно, пом'якшить обмеження на поїздки з ЄС в майбутньому.

"Президент знає, що обмеження на поїздки були дуже важливою складовою для порятунку людей. Майже 3 мільйони могли загинути, і ці обмеження на поїздки були важливими для прийняття першочергових дій, а також для порятунку американських життів", - наголосила прессекретарка, додавши, що Трамп "постійно відстежує дані" щодо поширення COVID-19.

Раніше посольство США в Україні розповіло, які умови існують для українців, які хочуть в'їхати до країни: "Якщо у вас є дійсна віза в США, і впродовж останніх 14 днів, що передують вашій поїздці до США, ви перебуваєте в Україні або в іншій країні, на яку не поширюються описані нижче обмеження, пов`язані з COVID-19, ви можете вирушати до США. Якщо ви прямуєте до США транзитним рейсом, вам потрібно ретельно зважати на обмеження, пов`язані з COVID-19, та планувати вашу поїздку відповідно".

Нагадаємо, що про обмеження Сполученими Штатами усіх поїздок з Європи через спалах коронавірусу Трамп заявив ще 11 березня. Тоді американський президент зазначив, що вони не будуть застосовуватися до Великої Британії, яка офіційно вийшла з ЄС наприкінці січня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація